Naši absolventi


Díky Vašemu kurzu si mohu plnit svůj sen.

Lucie Černá


Jsem velmi spokojená s přístupem. Co nás vše dokázali naučit v kovidové době.

Kristýna Hájková


Kurz vedou kvalifikované lektorky s krásným lidským přístupem

Radka Honková


Moc milý profesionální kolektiv. Skvělý přátelský přístup i v době koronavirových opatření. Kvalitní online výuka.

Petra Frantová


Byla jsem velmi spokojená, velmi přátelské prostředí, velmi milé a šikovné školitelky. Kurz mohu jen doporučit. Hodně mi to přineslo, naučila jsem se spoustu nových trendů a potkala spoustu báječných lidí.

Dana Raušová


Se vším poradíte, sledujete trendy a otvíráte cesty. V kurzu jste mi pomohli s tím co za přípravky používat, jak si zařídit salon a spoustu dalších informací.

Anna Poráčová


Celé vedení kurzu bylo na velice profesionální úrovni, nápomocné abychom se zlepšovaly a šly do terénu dobře připravené.

Sabina Sobotková


Děláte svou práci srdcem a snažíte se dát absolventkám rady i z praxe, které jsou nedocenitelné. Celý kurz, a Váš přístup, byl pro mě přínosem, a to nejen z odborného hlediska. Děkuji Vám za vše a těším se na budoucí spolupráci.

Monika Knedlhansová


Jsem spokojená, cítím, že můžu pracovat samostatně. Velice jsem ráda, že vybrala ten kurz, doporučuji!

Diana Sember


Chci pochválit za to, že kurz obsahoval velmi profesionální informace a dobrou náladu. Děkuji za trpělivost a ochotu.

Svitlana Parkhomenko


Velmi oceňuji přístupy lektorek, konkrétní zpětná vazba, dodržování zásad a učiva v praxi vždy za každé situace stejně. Profesionalita dohromady s přátelskou atmosférou.

Veronika Vlachová


Krásné týdny strávené na akademii, končit se mi ani nechtělo díky skvělému kolektivu a hlavně díky skvělé paní ředitelce a lektorce Pétě. Jsem moc ráda za doporučení a za to že jsem kurz a zkoušku mohla složit právě tady.

Adéla Višová

https://www.instagram.com/studio_glowskin/

https://www.facebook.com/studioglowskin


„Co si pochvaluji je to, že jsme vždy probraly teorii a okamžitě jsme si to šly vyzkoušet na praxi. Vše bylo vždy názorně ukázáno a dle potřeby zopakováno. Děkuji.“

Lucie Kučerová


„Velmi profesionální přístup; praktická i teoretická část kurzu je pestrá, precizní a je kladen důraz na správnost postupů a hygieny práce. Kurz mě velmi bavil, cítila jsem se tu uvolněně a práce byla velmi fajn. Děkuji.“

Irena Madarasová


„Velmi si cením odbornosti a přístupu pí. ředitelky a Péti, jak u praktické nebo teoretické části. Názorné prezentace, videa a přednášky pí Feřtekové, knihy a materiály, praktické předvedení, vše doplněné informacemi z praxe a snaha vždy pomoci.“

Petra Pluhařová


„Velmi milá atmosféra na profesionální a lidské úrovni. Jsem moc ráda, že jsem se mohla účastnit vašeho kurzu, který mi nesmírně mnoho přinesl, nejen po profesní úrovni.“

Marta Hrubcová


„Kurz rozhodně splnil mé očekávání a jsem ráda, že jsem se rozhodla právě pro tento kurz a akademii. Za mě velmi profesionální jednání a profesionální předávání informací. Vždy jsem se na kurz velmi těšila. Klidné a příjemné prostředí i jednání, ochota.“

Petra Pospíšilová 


„Jsem moc šťastná a vděčná, že jsem mohla být součástí. Kurz předčil všechna má očekávání a cítím se na 100% připravená vykonávat kosmetiku v praxi. Děkuji pí. Zámostné a Pétě, že mi předaly všechny své znalosti, určitě budu šířit dál pozitivní recenze. Ještě jednou děkuji, budete mi chybět :-).“

Michaela Švejdarová


„Děkuji za příjemně strávených deset týdnů. Do praxe jdu s pocitem, že si s lecčím poradím a budu schopná samostatně pracovat. Oceňuji přátelský přístup a ochotu trpělivě vysvětlovat cokoliv, co mi nebylo hned jasné.“

Zuzana Jaklová


„Příjemné prostředí, hodně praxe. Paní Romana a Petra mě inspirují.“

Veronika Tymchyshyn


Absolvovala kurz manikúry a následně i pedikúry. „Kurzy mi daly hodně, naučila jsem se pořádku, organizaci na pracovišti, disciplíně. Paní Romana i Petra vždy s ochotou pomohly a poradily. Jsem přesvědčena, že i mimo kurz se budu moci na ně obrátit. Moc děkuji za příjemně strávený čas s vámi.“

Věra Pezdová (Wrzecionková)


Velmi příjemné, čisté prostředí, profesionální přístup, mnoholeté zkušenosti vyučujících. Kurz splnil veškerá očekávání, vše bylo až nad rámec mého očekávání.

Klára Tymichová


„Profesionalita, odbornost, strukturovaná logická výuka, prolínání teorie s praxí, dobře vybavená učebna teorie i praxe, možnost dalšího doškolování, skvěle sladěné lektorky, které práce baví.“

Eva Švarcová


Rodinná atmosféra, profesionalita, vstřícnost a ochota.

Marcela Koláčková


Profesionální přístup s rodinnou atmosférou, vstřícnost řešení individuálních problémů, což je pro neurotika jako jsem já to NEJ řešení 🙂

Sim Oliverová


Mockrát děkuji paní Zámostné a Pétě za příjemně strávený půlrok. Naučila jsem se toho opravdu hodně a zároveň vím, že vše dokážu perfektně využít v praxi. Vaše podpora mi pomohla ke splnění si svých snů, za což jsem opravdu vděčná. Děkuji za profesionální přístup, snahu se věnovat všem, za zkušenosti.

Adéla Eiseltová


Lépe jsem svoji kariéru kosmetičky nemohla začít

Nikola Košková
http://www.lifesense.cz/


Velmi dobrý kurz, s důrazem na potřebnou praxi, předání odborných znalostí a zkušeností, milé vyučující a krásné zázemí. Pro absolventy jsou i po skončení kurzu stále ,,dveře dokořán“, pokud potřebují další informace, či si ještě něco zkusit v praxi. Kurz v Akademii mohu jedině doporučit.

Markéta Mertová
www.facebook.com/kosmetikaMarket/


Ráda bych touto cestou poděkovala paní Feřtekové a paní Zámostné za milý, vstřícný a profesionální přístup a péči o absolventky kosmetického kurzu únor-červen 2017, v období, kdy jsem tento kurz absolvovala.
Mě osobně Akademie zdraví a krásy Vlasty Feřtekové dala nové znalosti, praxi, odborné zkušenosti a práci, kterou jsem si přála dělat, která mě baví, naplňuje a těší.
Nyní pracuji s čistě přírodní bio kosmetickou značkou Primavera.

Vlaďka Bobro

Kosmetický kurz pod vedením paní Zámostné jsem absolvovala na přelomu června-září v roce 2017 a musím říct, že takové výukové metody, které praktikuje paní Zámostná jsou opravdu vynikající. Kurz mě velmi bavil, paní Zámostná nám vše vždy dokonale vysvětlila, sama předvedla a pak pod jejím dozorem jsme dané činnosti opakovaly, dokud jsme nebyly schopné je zvládnout bez pomoci a co je nejdůležitější?
Upřednostňuje praxi před prostou teorií u které člověk často usíná. Její hodiny jsou přínosné i zábavné, člověk se dozví spoustu nových informací a dokonce odchází zkrášlen. No řekněte sami, kde jinde z kurzu odcházíte nejen chytřejší, ale i krásnější? 🙂 Rozhodně doporučuji absolvovat kurz v Akademii zdraví a krásy.

Anna Labuťová

Absolvovala jsem kosmetický rekvalifikacni kurz a musím říct, ze jsem nadšena! Milý a vstřícný přístup pani Romanky zajistil, ze jste se v kurzu cítili jak doma. Pokud nevíte, jaky kurz si vybrat, tak akademie od Pani Romanky je jasná volba! Já se urcite vrátím na další :))

Andrea Liennamnová

Děkuji tímto paní Bc. Romaně Zámostné za příjemné prostředí, za trpělivou odbornou péči při našem kurzu KOSMETIČKA, díky také úžasné dámě paní Vlastě Feřtekové.
Naše skvělá parta, dnes už kolegyňek kosmetiček, jen umocnila můj skvělý zážitek těšení se na každý studijní den, umocnil pohodu a příjemně prožité vzdělávací dny. Myslím, že vznikla nejen nová přátelství, ale velká profesní příležitost pro každou z nás a možnost dalšího osobního rozvoje v této profesní kvalifikaci. Akademii zdraví a krásy Vlasty Feřtekové mohu jen doporučit, mě se tu splnil holčičí sen „stát“ se kosmetičkou.

Zdeňka Ficnarová

Jsem ráda, že jsem si vybrala tuhle akademii, už jen kvůli individuálnímu přístupu. Děkuji především paní Zámostné za její profesionalitu, za nově získané zkušenosti a cenné rady o světě krásy.

Bohunka Šrámová