Naši absolventi

 


Rodinná atmosféra, profesionalita, vstřícnost a ochota.

Marcela Koláčková


Profesionální přístup s rodinnou atmosférou, vstřícnost řešení individuálních problémů, což je pro neurotika jako jsem já to NEJ řešení 🙂

Sim Oliverová


Mockrát děkuji paní Zámostné a Pétě za příjemně strávený půlrok. Naučila jsem se toho opravdu hodně a zároveň vím, že vše dokážu perfektně využít v praxi. Vaše podpora mi pomohla ke splnění si svých snů, za což jsem opravdu vděčná. Děkuji za profesionální přístup, snahu se věnovat všem, za zkušenosti.

Adéla Eiseltová


Lépe jsem svoji kariéru kosmetičky nemohla začít

Nikola Košková
http://www.lifesense.cz/


Velmi dobrý kurz, s důrazem na potřebnou praxi, předání odborných znalostí a zkušeností, milé vyučující a krásné zázemí. Pro absolventy jsou i po skončení kurzu stále ,,dveře dokořán´´, pokud potřebují další informace, či si ještě něco zkusit v praxi. Kurz v Akademii mohu jedině doporučit.

Markéta Mertová
www.facebook.com/kosmetikaMarket/


Ráda bych touto cestou poděkovala paní Feřtekové a paní Zámostné za milý, vstřícný a profesionální přístup a péči o absolventky kosmetického kurzu únor-červen 2017, v období, kdy jsem tento kurz absolvovala.
Mě osobně Akademie zdraví a krásy Vlasty Feřtekové dala nové znalosti, praxi, odborné zkušenosti a práci, kterou jsem si přála dělat, která mě baví, naplňuje a těší.
Nyní pracuji s čistě přírodní bio kosmetickou značkou Primavera.

Vlaďka Bobro

Kosmetický kurz pod vedením paní Zámostné jsem absolvovala na přelomu června-září v roce 2017 a musím říct, že takové výukové metody, které praktikuje paní Zámostná jsou opravdu vynikající. Kurz mě velmi bavil, paní Zámostná nám vše vždy dokonale vysvětlila, sama předvedla a pak pod jejím dozorem jsme dané činnosti opakovaly, dokud jsme nebyly schopné je zvládnout bez pomoci a co je nejdůležitější?
Upřednostňuje praxi před prostou teorií u které člověk často usíná. Její hodiny jsou přínosné i zábavné, člověk se dozví spoustu nových informací a dokonce odchází zkrášlen. No řekněte sami, kde jinde z kurzu odcházíte nejen chytřejší, ale i krásnější? 🙂 Rozhodně doporučuji absolvovat kurz v Akademii zdraví a krásy.

Anna Labuťová

Absolvovala jsem kosmetický rekvalifikacni kurz a musím říct, ze jsem nadšena! Milý a vstřícný přístup pani Romanky zajistil, ze jste se v kurzu cítili jak doma. Pokud nevíte, jaky kurz si vybrat, tak akademie od Pani Romanky je jasná volba! Já se urcite vrátím na další :))

Andrea Liennamnová

Děkuji tímto paní Bc. Romaně Zámostné za příjemné prostředí, za trpělivou odbornou péči při našem kurzu KOSMETIČKA, díky také úžasné dámě paní Vlastě Feřtekové.
Naše skvělá parta, dnes už kolegyňek kosmetiček, jen umocnila můj skvělý zážitek těšení se na každý studijní den, umocnil pohodu a příjemně prožité vzdělávací dny. Myslím, že vznikla nejen nová přátelství, ale velká profesní příležitost pro každou z nás a možnost dalšího osobního rozvoje v této profesní kvalifikaci. Akademii zdraví a krásy Vlasty Feřtekové mohu jen doporučit, mě se tu splnil holčičí sen “stát” se kosmetičkou.

Zdeňka Ficnarová

Jsem ráda, že jsem si vybrala tuhle akademii, už jen kvůli individuálnímu přístupu. Děkuji především paní Zámostné za její profesionalitu, za nově získané zkušenosti a cenné rady o světě krásy.

Bohunka Šrámová