Kvalifikační kurzy

KURZ VIZÁŽISTA EXKLUZIV (kompletní příprava pro profesionály)

Zahájení kurzu: 18. 9. 2017
Ukončení: 1. 10. 2017
Zkouška profesní kvalifikace: 2. 10. 2017
Počet uchazečů: maximálně 6
Cena kurzu (včetně zkoušky, sady profesionálních štětců a vlastního portfolia): 18.000 Kč
Hodinová dotace: 80 hodin

 

Náplň kurzu
Intenzivní kurz, který je určen pro ty, kdo se chtějí věnovat vizážistce na profesionální úrovni.
V kurzu vás naučíme vše podstatné pro ovládnutí této profese, aplikace make-upu včetně korekcí obličeje, perfektní stínování oka. Slavnostní a svatební líčení, líčení pro fotografii a přehlídková mola.
Po absolvování tohoto kurzu se můžete jako vizážisté věnovat v oblasti beauty osobní klientele a make-up konzultantství, nebo najdete uplatnění jako vizážisté pro spolupráci s kosmetickými firmami, módními časopisy, fotografy …
Při práci používáme různé značky dekorativní kosmetiky, díky tomu získáte přehled o produktech na trhu.
Kurz je rozdělen do několika bloků. V prvním týdnu se naučíte základní techniky aplikace make-up, korekce tvaru obličeje a stínování oka, denní i večerní make-up.
Ve druhém týdnu jsou dva dny věnovány hair stylingu. Naučíme vás základní techniky úpravy vlasů, které využijete poslední den kurzu, kdy budete tvořit vlastní portfolio s podporou profesionálního fotografa. Další dny jsou věnovány svatebnímu líčení a líčení pro fotografii.

1. TÝDEN  PONDĚLÍ- PÁTEK
1. den – hygiena práce, produkty a jejich použití, výběr make-upu, tónování a korekce
2. den – tvarování obočí, tekuté linky, stínování oka, aplikace umělých řas
3. den – modelování rtů, denní a večerní make-up, techniky kouřového líčení, použití pigmentů
4. den – Natur make-up, líčení podle zadaného tématu
5. den – marketing, objednání přípravků a pomůcek, vyúčtování služeb, základy svatebního make-upu

2. TÝDEN STŘEDA- NEDĚLE
1. den – HAIR STYLING – základní techniky, tupírování, žehlení, kulmování, pletení copů…
2. den – svatební a společenské účesy, jak pracovat s podložkami a příčesky
3. den – svatební make-up, fixace, styly svatebního make-upu
4. den – základy líčení pro fotografii, návrh líčení pro módní přehlídku
5. den – líčení pro fotografii, focení do portfolia
6. den – PONDĚLÍ – závěrečná kvalifikační zkouška (písemný test, praktická část doplněná o ústní            ověřování znalostí)

Výuka probíhá v učebnách AKADEMIE ZDRAVÍ A KRÁSY Vlasty Feřtekové, na adrese Československé armády 405/8, Praha 6, v dané dny vždy od 9 do 17 hodin.

Kurz probíhá pod vedením odborných lektorů a jeho záštitou je známá make-up artistka Dagmar Kršková .
Vizážistka s bohatou profesionální praxí, působí v oboru více jak 12 let. Dlouhodobě spolupracuje s předními českými fotografy a médii např. FORMEN, OK MAGAZINE, DIETA, MARIANNE a pravidelně se jako vizážistka účastní akcí jako např. Prague Fashio Weekend, a Fashion week, podílí se na líčení přehlídek Mercedes. Má za sebou nespočet reklam a líčení kadeřnických kolekcí pro L’oreal
Professional.
Vaše profesionální portfolio vám v rámci kurzu nafotí profesionální fotograf Adam Karaba .
Fotograf s mnohaletou praxí. Perfekcionalista, který se převážně věnuje portrétní a svatební fotografii. Záleží mu na tom, aby z fotografie vyzařovaly emoce.

Se stylingem vlasů vašich modelek vám pomůže zkušený kadeřník a vlasový virtuóz Zbyněk Bělovský.


Staňte se také věhlasnými a uznávaný Make-up artisty. Přihlaste se do našeho kurzu Vizážista Exkluziv. Stačí vyplnit přihlášku a zaplatit rezervační poplatek ve výši 5.000 Kč na náš bankovní účet č. 1569384015/3030 (tento poplatek je zároveň zálohou celkové platby kurzovného)


 

 

Intenzivní přípravný kurz pro kvalifikaci PEDIKÉRKA a NEHTOVÁ DESIGNÉRKA (69-025-H)

Vstupní předpoklady: ukončené základní vzdělání, věk minimálně 18 let, platný zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství

Délka kurzu: 80 hodin teoretické výuky a 120 hodin praxe. Výuka probíhá v maximálním počtu 4 kurzistů, v pracovních dnech a po dohodě i o sobotách. Lze dohodnout i individuální konzultace.

Ukončení kurzu: kurz je ukončen kvalifikační zkouškou před autorizovanou osobou a absolvent získá Osvědčení o kvalifikaci Pedikérka a nehtová designérka (dle zákona 179/2006 Sb.)

Učební plán: dle standardů NSK najdete na www.narodnikvalifikace.cz/kvalifikace-1455-Pedikerka_a_nehtova_designerka.

Cílem kurzu je absolventy vyškolit v profesi, ale také pomoci s výběrem vhodného vybavení, literatury, prostor, zařízení, přístrojů, nástrojů a pomůcek.

Obsahem kurzu je seznámení s rozdíly mezi klasickým a přístrojovým (medicinálním) ošetřením nohou, s anatomií a fyziologií dolní končetiny, se stavbou kůže a chorobami kůže a nohou. Součástí výuky je i hygiena práce, první pomoc, ale i komunikace s klienty, profesní etika, živnostenský zákony, hygienické předpisy, ale i základy ortopedie – ortopedické potíže a možnost jejich korekcí. Naučíte se masáž dolních končetin, lakování nehtů, francouzskou úpravu nehtů, nail art, nehtovou modeláž (gel – acryl). Dále se dozvíte o nehtové protetice, peelingu nohou, parafínových  lázní a zábalech, depilaci nohou. Budete provádět klasickou pedikúru se skalpelem a vodní lázni, ale i přístrojovou pedikúru. Dozvíte se jak vést kartotéční záznamy klientů, seznámíte se se základy managementu podnikání.

Cena kurzu: 11.000 Kč

Pro absolventy některého z našich akreditovaných nebo kvalifikačních kurzů sleva 1 000 Kč, slevu uplatňujte na studijním oddělení.

Cena kurzu zahrnuje:

  • teoretickou a praktickou výuku pod vedením zkušených odborníků v rozsahu 200 hodin
  • veškerý materiál, pomůcky a vybavení pro praktickou výuku
  • skripta pro výuku
  • kvalifikační zkoušku před autorizovanou osobou (v hodnotě 3000 Kč)